درباره ما

نوین سازان در سال ۱۳۹۵ به عنوان مرکز تخصصی خدمات نوسازی و بازسازی ساختمان فعالیت خود را در عرصه ساخت و ساز کشور آغاز نمود. مهندسان ساختمان نوین سازان دارای سابقه دیرینه در زمینه طراحی ، بهسازی و بازسازی ابنیه بوده و دارای پروانه نظام مهندسی ساختمان استان تهران می باشند. اخذ استانداردهای مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ ، ایزو ۱۴۰۰۰ و همچنین ایزو ۱۸۰۰۱ از جمله افتخارات نوین سازان در سال ۱۳۹۶ می باشد.

طراحی و اجرای ایده های نوین در زمینه ساخت و ساز و همچنین تامین مصالح ساختمانی از شرکتهای خوشنام باعث وفاداری مشتریان و همچنین توصیه ما به سایرین می باشد. از جمله موارد متمایز که موجبات رضایت مشتریان نوین سازان را فراهم نموده است، ارائه خدمات در قالب مدیریت پروژه می باشد. آنچه باعث موفقیت نوین سازان گردیده است، ارائه گارانتی قیمت در ارائه محصولات و خدمات می باشد. کلیه محصولات و خدمات ساختمانی که توسط نوین سازان عرضه می گردد دارای گارانتی قیمت بوده و در صورت شناسایی قیمت های مشابه، مبالغ مسترد می گردد.

نوین سازان خدمات مشاوره رایگان به مشتریان جهت تصمیم گیری بهینه ارائه می نماید. حضور در محل شما و محاسبه قیمت تمام شده برای مشتریان از جمله این خدمات رایگان نوین سازان به شمار می رود.

 

استراتژی نوین سازان:

نوین سازان؛ گروهی پویا در حوزه نوسازی ساختمان با تعهد اجتماعی، در تراز جهانی می باشد

 

مأموریت نوین سازان:

ارتقای كیفیت زندگی انسان ها با ارائه­ی راه حل­های نوآورانه­ در حوزه بازسازی و نوسازی ابنیه

 

ارزش های گروه نوین سازان:

نگاه جهانی به کسب و کار

توسعه­ ی پایدار از طریق نوآوری، بهبود مستمر و تعالی سازمانی

پایبندی به استانداردها و قوانین ملی و بین­المللی

ارتقا سطح امنیت اقشار مختلف جامعه

مصرف بهینه­ ی منابع و احترام به محیط زیست

توانمندسازی کارکنان برای توسعه مداوم مهارت­ها، نوآوری و کارتیمی